top of page

Як все починалось

    Пан Сік виготовляє фермерське господарство «Пріма». Воно розташоване у мальовничому селі Недобоївці. Перша письмова згадка про село належить 1572 року. Як розповідає легенда, назва Недобоївці походить від прізвища Недоба - власника земельних володінь, на яких поселилися перші жителі. Протягом майже 300 років Недобоївці переходили від одного поміщика до іншого. Історія села була не легка. Чимало лиха завдали йому війни. 30 березня 1944 року частини 1318-го стрілецького полку визволили село. Настав довгожданий день про який мріяли  односельчани всі чорні роки окупації.

 
DSC_1213.jpeg

    В історії села відкрилася нова сторінка. Селянам було повернено 240 га землі.Трудівники з притаманною завзятістю взялися до роботи. Селяни все більше усвідомлювали: щоб поліпшити своє життя треба переходити до колективної праці. І у липні 1946 року були створені колгоспи. Перший рік суспільного господарювання розкрив перед хліборобами великі можливості. Було вирощено високі врожаї і одержано грошові прибутки. В артілі виросли нові тваринницькі й громадські будівлі.
З тих пір минуло чинемало літ, але люди залишилися таким ж працьовитими. Недобоївці обєдналися з сусідніми селами утворивши Недобоївську об‘єднану громаду, яка характеризується розвиненою економікою та великою кількістю приватних підприємців.

 

    Недобоївська громада багата на природні та людські ресурси, що сприяють розвитку економіки та роблять її територію привабливою для інвестицій та бізнесу. Найбільшого розвитку в економіці досягла галузь садівництва, здебільшого вирощування яблук. Саме воно є
візитною карткою громади. Наше фермерське господарство нараховує близько 40 га землі. на якій вирощують багато сортів яблук.

    Отож, збагнувши, що наш регіон багатий на яблука ми вирішили, що можемо робити якісний натуральний продукт для українського споживача. Так і з‘явився на світ Пансік.

 
IMG_6397.JPG
IMG_6396.JPG

    9 грудня 2019 року ми придбали лінію для виготовлення соків прямого віджиму. Назва прийшла одразу, оскільки хотіли пов‘язати історію села з сьогоденням, бо як в народі кажуть:  "Без кореня і полин не росте". У лютому  2019 року ми зробили першу невеличку партію соку для себе та друзів. Ми отримали смачний і натуральний сік.

    Ми прагнемо випускати крафтовий продукт (це невеликі партії товару, які роблять за традиційними технологіями з акцентом на смаку та якості). Любов до своєї справи-головний секрет смаку нашої продукції.

 

    Усе велике має свій маленький початок.

    Звісно, ніяка справа не обходиться без помилок, що й дає поштовх до вдосконалення. З кожним роком ми стараємося налагодити наше виробництво все краще і краще.

 
IMG_6403.JPG
bottom of page